SILVER & METAL / Silver / Sugar box 7574542
nr 757 4542
SUGAR BOX
silver, invändigt förgylld, length: 9, width: 9, height: 6, 0, 800, ca 230g,
Silver, invändigt förgylld, längd: 9, djup: 9, höjd: 6, 0, 800, ca 230g, (knopp saknas)
1000
SEK 950
Monday May 7 2012
at 17:08:21
7/5 10:00:31
900 kr
7/5 13:06:40
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver